Translate

суббота, 25 апреля 2020 г.

Нова відеозустріч викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області

23 квітня 2020 року відбулась відеоконференція викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за темою «Вивчення предметів «Українська мова», «Українська література» в контексті підготовки до ЗНО». Методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Четверякова Л.І. привітала учасників конференції та відзначила, що сьогодні під час карантину ми не знаємо точні дати проведення ЗНО, але актуальним є питання  забезпечення необхідного рівня підготовки здобувачів освіти до зовнішнього незалежного оцінювання. Викладачі по-різному підійшли до організації освітнього процесу під час карантину. Більшість з них активно працюють з учнями, надають їм завдання, проводять уроки у форматі відеоконференцій, а головне – створюють позитивний фон, мотивують, допомагають пережити разом складні часи. Важливо правильно обрати інструменти, форми взаємодії та спільної роботи. Своїм досвідом щодо організації дистанційного навчання поділилися керівники експертних творчих груп викладачів української мови та літератури області: Кокіна Ірина Анатоліївна, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», Карадашова Наталя Григорівна, викладач ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище», Цьомкало Надія Миколаївна, викладач ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти». За останні роки зявилися онлайн-ресурси, спрямовані на те, щоб допомогти учням підготуватись до ЗНО. Кардашова Н.Г. охарактеризувала 9 основних ресурсів, акцентувала увагу на умінні  систематизувати великий обсяг матеріалу та виокремлювати найважливіші моменти. Кокіна І.А. продемонструвала колегам сторінки власного блогу, які містять різні інтерактивні завдання для учнів центру. Цьомкало Н.М. зосередила увагу викладачів на використанні навчального середовища Google classroom, а також відзначила переваги платформи «На урок». Надія Миколаївна також показала дидактичні матеріали, які вона створила для своїх учнів (інтерактивний плакат, електронна книга, квест-кімната).
Приємно відзначити, що відеоконференція викликала багато схвальних відгуків. Дякуємо всім учасникам за цікаві та змістовні повідомлення!  Бажаємо успіхів всім викладачам української мови та літератури!



Комментариев нет:

Отправить комментарий