Translate

вторник, 17 октября 2017 г.

Обласний семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін ПТНЗ Запорізької області

12 жовтня 2017 року на базі ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» відбувся обласний семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін на тему «Створення толерантних умов для всебічного розвитку учнів на уроках історії».
          Перед початком семінару перед викладачами виступила директор училища Кисельова Л.І., яка розповіла присутнім про тенденції розвитку професійно-технічного навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах.
          Викладач історії Дійков М.І. на високому методичному рівні провів відкритий урок на тему: «Голод 1946-1947 рр. в Україні, його причини, масштаби і наслідки». Микола Іванович вміло створив позитивну мотивацію навчання, застосував оригінальні прийоми роботи, які сприяли активізації пізнавальної діяльності учнів. Проблемне викладання матеріалу дало можливість розкритися учням, стимулювало їхню зацікавленість предметом.  Далі викладач презентував свій досвід з теми «Практичні методи викладання історії».
Учасники семінару із задоволенням взяли участь у методичному тренінгу на тему: «Використання методу ментальної карти при викладанні історії», який провела Казачанська І.Я., керівник експертної творчої групи викладачів суспільних дисциплін м. Мелітополя та смт. Якимівка. Ментальні карти – зручний спосіб структурування інформації, де головна тема знаходиться в центрі листа, а інші поняття розташовані поряд у вигляді деревовидної схеми. Цей метод можна використовувати при вивченні складних тем на уроках історії. Тренінг пройшов у доброзичливій атмосфері. Методичний почерк творчої групи заслуговує на увагу та повагу.
          Цікаво та змістовно пройшла презентація методичного збірника цієї  експертної творчої групи на тему: «Національне виховання учнівської молоді на уроках та в позаурочній роботі з історії».
          Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області ознайомила присутніх з інформацією щодо особливостей викладання суспільних дисциплін у 2017-2018 навчальному році. Бажаємо успіхів у роботі всім викладачам історії!


Комментариев нет:

Отправить комментарий